نحوه‌ی خرید فیلترشکن

نحوه‌ی خرید فیلترشکن

همه‌ی ما بارها  در سیستم‌های مختلف از فیلترشکن استفاده کرده ایم و توانسته ایم به آن چیزی که در استفاده از آن با محدودیت رو به رو شده ایم دسترسی پیدا کردیم، اما با تمام این شرایط بسیاری از افراد نمی‌دانند که فیلترشکن یا وی پی ان چیست و چه کاری را انجام می‌دهد؛ بنابراین تصمیم داریم علاوه بر تعریف فیلترشکن و کارایی که دارد، درباره‌ی خرید فیلترشکن نیز با شما صحبت کنیم؛ بنابراین از شما می‌خواهیم که ادامه‌ی این متن را از دست ندهید.

فیلترشکن را می‌توان مجموعه‌ای از نرم افزار و شیوه‌های گوناگون در نظر گرفت که از آن‌ها در جهت عبور و دور زدن محدودیت‌هایی که در نظر گرفته شده است، استفاده می‌کنند؛ امروزه یکی از پرکاربردترین برنامه‌ها را می‌توان فیلترشکن در نظر داشت که توانسته بیشتر آمار سرچ گوگل را در کنار VPN به خود اختصاص دهد و علت این موضوع را می‌توان اینگونه بیان کرد که در ایران بسیاری از سایت‌ها و برنامه‌ها محدود و فیلتر شده اند و کاربر برای دسترسی به آن نیاز به خرید فیلترشکن و استفاده از آن دارد.

نگرانی‌هایی بابت استفاده از فیلترشکن

یکی از موضوعاتی که امروزه با آن رو به رو هستیم و تا حدودی ما را نگران کرده، را مربوط به امنیت استفاده از سیستم و برنامه‌هایی است که توسط آن‌ها به هرآنچه که می‌خواهیم، دسترسی پیدا می‌کنیم. تعداد بسیاری از برنامه و روش‌هایی که به این به منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌توان تا حدودی قابل اعتماد دانست که بسیاری از افراد از آن‌ها نیز بیشتر استفاده می‌کنند، اما ممکن است زمانی که در حال خرید فیلترشکن هستید، با برنامه‌هایی رو به رو شوید که امنیت بالایی نداشته باشد.

کاربران و به ویژه شرکت‌ها و سازمان‌هایی که قصد خرید فیلترشکن را دارند، باید هنگامی که تصمیم به انجام این کار می‌گیرند، از شرکت یا فردی که تولیدکننده‌ی فیلترشکن مدنظر شناخته می‌شود، هر آنچه که مربوط به امنیت است را مانند گواهی‌های امنیتی یا رمزنگاری‌های در نظر گرفته شده را، درخواست کنید تا مطمئن شود فیلترشکنی که قصد استفاده از آن را دارد حاوی بدافزار، سیستم ردیابی کاربران، امکان دسترسی شخص ثالث به دیگر داده‌ها، دزدی اطلاعات و موارد این‌چنینی دیگر که کاربر ممکن است پس از خرید فیلترشکن با آن رو به رو شود، نیست.

یکی از موضوعاتی که در رابطه با خرید فیلترشکن و استفاده از آن دیده می‌شود، کلاهبرداری و سوء استفاده‌هایی است که توسط افراد صورت می‌گیرد، این دسته از افراد بد افزارهایی را وارد سیستم فرد که می‌تواند تلفن همراه یا کامپیوتر باشد، می‌کنند و از آن پس می‌توانند به اطلاعات داخل سیستم فرد، دسترسی پیدا کنند، این موضوع هنگامی که فرد برای پرداخت خرید خود به درگاه پرداخت منتقل می‌شود از اهمیت و همچنین خطر بیشتری برخوردار خواهد شد چرا که فرد کلاه‌بردار می‌تواند در چنین شرایطی تمام اطلاعات شما را برداشته و از طریق کلاهبرداری و شیوه‌های دیگر، حساب شما را خالی کند.

بررسی نکات مثبت استفاده از فیلترشکن

همیشه نمی‌توان گفت که یک موضوع تنها ضرر و مشکلاتی را به وجود می‌آورد، بلکه ممکن است از مزیت‌هایی نیز برخوردار باشد؛ البته توجه داشته باشید که یک فیلترشکن خوب می‌تواند مزیت‌هایی را به همراه داشته باشد، بنابراین در هنگام خرید فیلترشکن به ویژگی و کیفیتی که دارد، بپردازید تا از استفاده ی آن مطمئن شوید. همچنین شما می‌توانید با خرید فیلترشکن ارزان، در ازای پرداخت هزینه ی کمتر از کیفیت بالاتر  برنامه خود مطمئن شوید و هنگام استفاده از آن نگرانی نداشته باشید.

اما مزیت استفاده از یک فیلترشکن خوب و امن چیست؟

افزایش امنیت

از اصلی ترین موضوعاتی که یک فیلترشکن برای آن مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌توان افزایش امنیت در نظر گرفت؛ برای مثال زمانی که شما در یک رستوران و کافه به اینترنت رایگانی که در آن مکان وجود دارد، متصل شوید باید دقت کنید که تبادل اطلاعات مهمی را انجام ندهید؛ اگر شما با خرید فیلترشکن بر روی گوشی خود برنامه آن را دارید، بهتر است در چنین محیط و شرایطی  از آن استفاده کنید تا امنیت اطلاعات شما را بیشتر کند و اجازه ی دسترسی افراد به اطلاعات شما را ندهد. توجه داشته باشید که با خرید فیلترشکن  نمی‌توان به طور 100 درصد امنیت ذکر شده را تامین کرد.

ایجاد دسترسی نامحدود

خرید فیلترشکن و استفاده از آن، در کنار امنیتی که ایجاد می‌کند، می‌تواند محدودیت‌های پیش روی فرد را نیز بردارد تا او بتواند به‌راحتی به هر چیزی که نیاز دارد، دسترسی پیدا کند؛ بنابراین داشتن یک فیلترشکن خوب می‌تواند برای فرد چنین شرایطی را ایجاد کند؛ همچنین مورد دیگری که در هنگام استفاده از فیلترشکن به چشم می‌خورد، این است که شما با استفاده از آن امکان دسترسی به برنامه تلویزیونی با ip کشوی که فیلترشکن آن فعال است را خواهید داشت.

تاثیری که  فیلترشکن بر روی نحوه ی دانلود فایل دارد

بسیاری از افراد زمانی که برنامه فیلترشکن آن‌ها روشن است، به دانلود آهنگ، فیلم؛ عکس و موارد  دیگر می‌پردازند، یک فیلترشکن خوب در چنین شرایطی اگر مشکلی وجود داشته باشد یا سوء استفاده‌ای در حال رخ دادن باشد، این  فیلترشکن است که برای شما اخطارهایی را در نظر می‌گیرد و به شما توصیه می‌کند تا چه کاری را انجام دهید.

در هنگام بروز مشکل در زمان اتصال به فیلترشکن چه باید کرد؟

ممکن است پس از خرید وی پی ان و استفاده از آن، سرور فیلترشکن شما قطع یا وصل شود که شما باید در چنین شرایطی اقداماتی را انجام دهید تا موجب اتصال دوباره‌ی شما شود که در ادامه برای شما این مسائل را بازگو می‌کنیم.

  • در ابتدا اتصال خود به اینترنت را چک کنید تا وای فای و دیتا شما وصل باشند و بتوانید از آن استفاده کنید.
  • مشخصات ورود خود به سایت که شامل نام کاربری و رمز است را یکبار دیگر چک کرده و مطمئن شوید تا تهران می‌تواند برای ما باشد.
  • بررسی کنید تا فیلترشکن شما آخرین نسخه از فیلترشکن باشد، چرا که گاهی اوقات قدیمی بودن نسخه‌ی فیلترشکن می‌تواند موجب بروز مشکلاتی نیز شود؛ همچنین به روز بودن برنامه‌ای چون مرورگر نیز بر این موضوع اهمیت دارد.

اکنون با توضیحاتی که در اختیار شما قرار گرفت؛ می‌توانید به خرید فیلترشکن مخصوص به خود بپردازید و پیش از خرید، آن را به طور کامل بررسی کنید تا زمانی که از آن استفاده کردید، دیگر مشکلی برای شما به وجود نیاید و امنیت را نیز تا بالاترین حد ممکن برسد.

طبق توضیحات انجام شده خرید فیلترشکن را میتوانید از سایت پارس وی پی ان انجام دهید