پنجمین جشنوارۀ بین المللی شعر غدیر

  • ۰
Sher-ghadir

پنجمین جشنوارۀ بین المللی شعر غدیر

پنجمین جشنوارۀ بین المللی شعر غدیر در دهۀ امامت و ولایت سال جاری برگزار خواهد شد
بنیاد بین المللی غدیر با استعانت از ذات اقدس باریتعالی و توسل به خاندان نور (علیهم السلام ) درآستانه حلول سید الاعیاد و روز اکمال دین ، اتمام نعمت ،یاًس کفر و امید ایمان ومطلع الشّمس امامت و ولایت ، عید غدیر ، جشنواره ملی شعرغدیر را بادعوت ازشاعران آیینی وکلیه شعرای فارسی زبان ساکن ایران اسلامی برگزار مینماید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر ، این مطلب را مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر در گفتگوی خود با نشریۀ خبری پیام غدیر بیان کردند و گفتند باید بتوانیم بهترین و زیبا ترین و غنی ترین اشعار حماسی و ادبی را برای بزرگترین و مهمترین حادثه جاویدان اسلام بعد از بعثت نبی مکرّم اسلام بسراییم و خلق کنیم و با زبان شیرین هنر شعر هر چه میتوانیم معارف بسیار غنی آل الله را درجهان ترویج و تبلیغ نماییم .
دکترحسین ظریف منش در ادامه گفتند ، انشاء الله با همّت و همکاری همۀ دوستان و عاشقان اهلبیت علیهم السلام بخصوص شعرای ولایی و ارزشمند و فعاّل در حوزۀ اشعار آئینی کشور این کار را امسال سال نیز همچون سالهای گذشته ادامه داده و از ۱۸ اثر برگزیدۀ این جشنوارۀ بین المللی تجلیل خواهیم کرد .
روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر این جشنواره را از مهمترین و غنی ترین جشنواره های ادبی در حوزۀ شعر دانستند که در طول حیات خود ثمرات بسیار ازرشمندی داشته است و تا به حال نتایج این جشنوارۀ غنی در قالب سه جلد کتاب در سال گذشته منتشر و طی مراسم باشکوهی از این کتب رونمایی شد .
وی در پایان اعلام کرد بر اساس فراخوان اعلام شده ، شعرای ارجمند میتوانند آثار گرانبهای خود را در
موضوعات :
* حماسه غدیر * غدیر ، امامت و ولایت * غدیر : دفاع از حریم اهلبیت (علیهم السلام) و * نهج البلاغه برادر قرآن ، به آدرس dobarehghadir@alghadir.ir و dobarehghadir5@gmail.com ارسال نمایند .
علاقه مندان جهت کسب اخبار و اطلاعات بیشتر به سایت www.jashnvareh.ghadir.ir و سایت www.alghadir.ir/new/ مراجعه نمایند .
این فراخوان فرصت لازم برای ارسال آثار را از این تاریخ تا مورخ ۸/۶/۹۵ اعلام کرده و برگزاری مراسم اختتامیه و تجلیل از شعرای برتر نیز در ایام دهۀ امامت و ولایت با حضور مسئولین فرهنگی کشور و شعرای آیینی برگزار خواهد شد .


نظر بگذارید